Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Blanxart Kakaový prášek 22/24% (1 kg)

Složení: kakaový prášek, regulátor kyselosti uhličitan draselný Tučnost 22 - 24% Kakao má výraznou vůni

.

Skladem poslední 2 kusy
U vás zítra 30.9.2026

883 Kč
88.3 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 866 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
jaruskacabova
★ ★ ★ ★ ★
Soňa Jiránková
★ ★ ★ ★ ★
+ Vše krásné udělané, připravené

Složení: kakaový prášek, regulátor kyselosti uhličitan draselný Tučnost 22 - 24% Kakao má výraznou vůni. Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1738 kJ/419 kcal, tuky 23 g (z toho nasycené 14 g), sacharidy 18 g (z toho cukry 0,5 g), vláknina 27 g, bílkoviny 21,5 g, sůl 0 g

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Složení produktu

kakaový prášek, regulátor kyselosti uhličitan draselný. Tučnost 22 - 24%

Země původu

Španělsko

Další informace

Barva červená

Technické parametry

Kategorie: Kakao
Výrobce Blanxart
EAN 8435438422940
Kód produktu DR-2270/C6

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Kakao na pečení 150g

Kakao na pečení. Hmotnost 150 g. Obsahuje 22% kakaového másla.

164 Kč
109.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dr. Oetker Holandské kakao (100 g) DO0023 dortis

Holandské kakao Dr .

84 Kč
84 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bio Kakao 125g

Bio Kakao 125g

Bio kakao. Balení 125 g.

93 Kč
74.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
De Zaan Kakao (1 kg) 50211 dortis

De Zaan Kakao (1 kg) 50211 dortis

De Zaan Kakao Rich Terracotta. Balení 1 kg.

887 Kč
88.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks